Projektowanie ogrodów Kraków

Z nami przejdziesz gładko przez wszystkie etapy założenia ogrodu. Opisz swoje potrzeby i preferencje, a nasi architekci krajobrazu wykonają projekt ogrodu, plany i wizualizacje. Następnie, nasi ogrodnicy wykonają aranżację ogrodu, zgodnie z wytycznymi i pod nadzorem projektanta. Zadbamy również o to, aby Twój ogród z biegiem czasu wyglądał coraz piękniej.

Projekt Ogrodu w Krakowie - Ogrody Aurora

Ogrody Aurora to firma ogrodnicza oferująca kompleksowe usług w zakresie projektowania i zakładania ogrodów orz późniejszej pielęgnacji. Nasz zespół tworzą sami doświadczeni ogrodnicy z pasją do ogrodnictwa. Nasza firma jest już w branży od ponad 10 lat, przez cały ten czas zdobywaliśmy doświadczenie świadcząc usługi naszym Klientom. Nasze doświadczenie pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej wymagających projektów. Nasza ofertę kierujemy do osób indywidualnych chcących stworzyć wymarzony ogród koło domu jak i również do dużych firm, które potrzebują kompleksowej obsługi.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak:
– Projektowanie ogrodów,
– Pielęgnacje ogrodów,
– Zakładanie ogrodów,
– Programowanie oraz sprzedaż robotów koszących.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu przez formularz kontaktowy na naszej stronie www lub telefonicznie nasi pracownicy chętnie stworzą dla Państwa wymarzony ogród.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Sprawdź dlaczego warto nam zaufać!

10 lat  doświadczenia

843

Zaprojektowanych Ogrodów

357

Ogrodów pod opieką

100%

Zadowolonych Klientów

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

W naszej firmie Panuje pełen profesjonalizm w naszym teamie pracują tylko ludzie z pasją i zamiłowaniem do ogrodów. Pracujemy w pełnym zaangażowaniu dbając o każdy szczegół oraz dotrzymując założonych terminów. Pracowaliśmy dla wielu dużych firm oraz setek klientów prywatnych.

Medal - ikona

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczanie w branży oraz liczne certyfikaty, które pozwalają nam dopasowanie jak najlepszych rozwiązań do Państwa ogrodów oraz terenów zielonych.

Klient - ikona

WYKWALIFIKOWANI PRACOWNICY

Posiadamy liczny i stały zespół, który tak jak nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej, dzięki czemu wszystkie realizacje dla naszych Klientów wykonujemy w terminie.

Projektowanie Ogrodów - ikona

NOWOCZESNE PROJEKTY

Nasza firma zajmuje się również kompleksowym projektowaniem terenów zielonych, dzięki czemu mogą Państwo dopasować wszystkie elementy ogrodu przed rozpoczęciem prac.

Projekt Ogrodu w Krakowie - Ogrody Aurora

DARMOWA WYCENA REALIZACJI

ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ I STWÓRZMY RAZEM PIĘKNY OGRÓD

Zaprojektujemy dla Ciebie wymarzony ogród

Nasza firma oferuje Państwu zaprojektowanie ogrodów w oparciu o Państwa projekt jak i również oferujemy stworzenie własnego projektu. Tworzymy ogrody wszelkiego rodzaju na małych oraz dużych terenach. Ogrodnictwo to nasza pasja, dzięki czemu mają Państwo pewność że do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem.

Nasze atuty to:

– Wysoka jakość świadczonych przez nas usług,
– Do pracy wykorzystujemy sprzęty oraz materiały najwyższej klasy,
– Dzięki ciągłemu sprawdzaniu co jest modne w branży ogrodowej jesteśmy zawsze na topie,
– Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z Ogrody Aurora gwarantujemy pełną satysfakcje z wykonanych przez nas usług oraz miła atmosferę podczas tworzenia ogrodu. Skontaktować można się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie www oraz telefonicznie.