Automatyczne roboty koszące

W naszej ofercie posiadamy również roboty koszące, które zadbają o idealną wysokość trawnika o każdej porze dnia i nocy.

Kilka słów o robotach koszących firmy Wiper

Roboty koszące firmy Wiper to wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do automatycznego koszenia trawnika, które bez Twojej ingerencji zadbają o zawsze zadbany trawnik. Wszystkie roboty zostały wyposażone w szereg zaawansowanych funkcji, które oferują wysoką niezawodność oraz pełne bezpieczeństwo urządzenia. Produkty zostały wyposażone w system Bluetooth, który ułatwia sterowanie urządzeniem, czujniki deszczu, które automatycznie kierują robota do stacji dokującej na wypadek opadów deszczu, zabezpieczenie kodem PIN przed osobami, które nie powinny mieć dostępuje oraz czujniki zabezpieczające przed uderzeniem a to tylko nieliczne funkcje, w które zostały wyposażone urządzenia.

Darmowe wsparcie przez 12 mieisęcy

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Wiper, dzięki czemu do każdego zakupu otrzymują Państwo 12 miesięcy darmowego wsparcia i usług serwisowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania większej ilości informacji na temat urządzeń marki Wiper oraz ich szerokiego zastosowania.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT ROBOTÓW KOSZĄCYCH FIRMY WIPER

MODYFIKACJA WYSOKOŚCI

Roboty koszące samodzielnie rozpoznają wysokość i zagęszczenie trawnika dzięki czemu automatycznie dostosowują prędkość obrotów do charakterystyki podłoża.

AUTOMATYCZNE ŁADOWANIE

Urządzenia firmy Wiper wykrywają automatycznie poziom baterii urządzenia a następnie w razie niskiego stanu kierują robota bezpośrednio do stacji dokującej.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Obsługa robotów koszących jest bardzo prosta, dzięki intuicyjnemu panelowi sterownia, który pozwala na dowolne konfigurowania urządzenia do danego trawnika.

BEZPIECZEŃSTWO I EKOLOGIA

Wszystkie roboty oferują najwyższe standardy bezpieczeństwa dzięki wbudowanym czujnikom oraz zużywają niewielką ilość energii bez emisji zanieczyszczeń.

INTELIGENTNE KOSZENIE

Każdy robot posiada system inteligentnego koszenia, dzięki czujnikom, które automatycznie wykrywają wysokość trawnika oraz jego zagęszczenie.

PROGRAMOWANIE PRACY

Nie musisz martwić się o komfort pracy w ogrodzie, każdego robota można dowolnie zaprogramować, aby działał w dowolnej porze dnia i nocy.